ESDER'İ VE KÜLTÜR MEMUR-SEN'İ ZİYARET ETTİK

ESDER'İ VE KÜLTÜR MEMUR-SEN'İ ZİYARET ETTİK

ESDER'İ ZİYARET ETTİK

ÖĞ-DER Genel Başkanı Hamdi Sürücü ve yönetimden Erdal Bilir, Ali Özcan ve Kemal Okumuş Milko kuruluşlarından kısa adı ESDER olar, Esnaf ve Sanatkârlar Derneği Genel Başkanı Mahmut Çelikus'u makamında ziyaret etti. Ziyaretten memnun kaldığını ifade eden Çelikus, sanayide çalışan gençlerin kötü yollara düşmemesi için herkese görev düştüğünü ifade etti. ÖĞ-DER Genel Başkanı Sürücü de, ahlak ve maneviyat anlamında öğretmenleri şuurlandırma çalışması içinde olduklarını, bu sayede sağlıklı nesillerin yetişebileceğini belirtti.

KÜLTÜR MEMUR SEN ZİYARETİ

Şuurlu Öğretmenler Derneği Genel Merkez Halkla İlişkiler Başkanı Erdal Bilir ve Mali Sekreter Mustafa Demir, Kültür Memur Sen'e bir ziyarette bulundu. Sendika Genel Başkanı Mecit Erdoğan kültür ve sanat alanında verimli çalışmalara ihtiyaç olduğunu söyledi. Erdoğan sinema ve tiyatro alanında güzel ürünler ortaya koyabilecek salih nesillere ihtiyaç olduğunu söyledi. ÖĞ-DER Halkla İlişkiler Başkanı Erdal Bilir'de 7 yıldır Kısa Film Senaryo Yarışması düzenlediklerini, bu çalışmalara kitaplaştırma ve filme çevirme çalışmalarının sürdüğünü açıkladı.

İSİLAY İFTARINDAYDIK

Genel Başkan Hamdi Sürücü, Halkla İlişkiler Başkanı Erdal Bilir ve yönetimden Cemil Tekin, Murat Balkan İSİLAY'ında davetlisi olarak iftara iştirak etti. İftarda bir konuşma yapan İSİLAY Genel Başkanı Lütfi Doğan rahmet ayı, bereket ayı bu ramazan ayında Müslümanların birbirlerini sevmelerinin zorunlu olduğunu vurguladı. Ramazanın bereketinden iyi istifade edilmesi gerektiğini söyleyen Doğan, Müslümanların birlik ve beraberliğini muhafaza etmeleri lazım geldiğini söyledi.

 

Google Plus'da Paylaş

Haber Görselleri

Yorumlar