BOYKOT ÇİN'DE BİLE OLSA UYGULAYINIZ

BOYKOT ÇİN'DE BİLE OLSA UYGULAYINIZ

Peygamberimiz Hz Muhammed (sav) bir şeyi elde etmek güç bile olsa onun için mücadele etmeye çağırdığı 'İlim Çin'de bile olsa' alınız sözünü Çin'e boykot içinde kullanabiliriz. Malum yılbaşı geldiği için kurum ve kuruluşlar, STK'lar promosyon için hazırlanıyor. Bu promosyonlar ise ucuz olduğu için Çin'den ithal edilen ürünler oluyor. Dağıtılan her Çin menşeli ürün adeta Doğu Türkistanlı kardeşlerimizin kanının birilerine hediye edilmesi anlamına geliyor.

Doğu Türkistan’daki kardeşlerimize yapılan aşamalı soykırımı lanetliyoruz Müslüman ülkeleri yöneticilerini Çin ile ilişkilerini askıya almalarını istiyoruz tüm vatandaşlarımızı Çin'in Ali babasını boykota çağırıyoruz varsa cep telefonundaki uygulamalarını kaldırmaları istiyoruz. Bugün onlara yapılanlara  hiçbir tepki göstermeyenler kıyamet günü muhakkak Allah'a hesap verecektir.

Yaşananlar Doğu Türkistan halkının Müslüman olmasından kaynaklanmaktadır. Elbette tek dert alibaba.com değil  birde onun kırk haramileri var. Bugün Suriye'de Irak'ta Keşmir'de Afganistan'da ve Doğu Türkistan'da, Filistin'de ve Çeçenistan'da yaşanan dramları tekrar hatırlatmak istiyoruz

Basınımızın Çin ve ABD'nin mallarını boykotta daha duyarlı olmasını bekliyoruz.

Boykot Çin'de bile olsa gidip uygulayalım. Buradan Çin'e gönderilen her paranın, Çin’e Doğu Türkistanlı kardeşlerimize baskı ve işkencelerle güç verdiğini unutmayalım. Bu konuda şuurlu öğretmenlerin çevrelerini ve öğrencilerini bilinçlendirmelerini istirham ediyoruz.

Hamdi SÜRÜCÜ
Genel Başkan

Google Plus'da Paylaş

Yorumlar