ÖĞ-DER’DEN ASİLTÜRK’E ZİYARET

ÖĞ-DER’DEN ASİLTÜRK’E ZİYARET

Şuurlu Öğretmenler Derneği Genel Merkez Yönetimi Millî Görüş Vakfı Genel Başkanı, SP Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk’ü ziyaret etti.

Asiltürk, ÖĞ-DER heyetini kabulde yaptığı konuşmada Şuurlu Öğretmenler Derneği’nin çok önemli bir görevi yaptığını söyledi. Asiltürk, toplumda iyilik ve güzelliklerin hâkim olması için yapılacak her türlü değişimin şuurlu eğitimcilerin eliyle olacağını belirtti.

Asiltürk, rahmetli Necmettin Erbakan’ın bu derneğin kuruluşunda ismindeki “Şuur” kelimesine dikkat çekerek, “Sizin en önemli vasfınız isminizdir.” dediğini hatırlattı. ÖĞ-DER Genel Başkanı Hamdi Sürücü de eğitim öğretim alanında 16 yıldır hayırlı faaliyetlere imza attıklarını söyledi.  Eğitimde çocukların kalbine dokunma gayreti içinde olduklarını vurgulayan Sürücü, ÖĞ-DER olarak, ahlak ve maneviyat sahibi şuurlu nesiller yetiştirme çabası içinde olduklarını belirtti.

Kendisine yapılan ziyaretten dolayı ÖĞ-DER’li eğitimcilere teşekkür eden Asiltürk, dernek yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

 

Google Plus'da Paylaş

Yorumlar