ÖĞ-DER Genel Başkanı Hamdi Sürücü Erbakan Hoca'nın O Sözünü Hatırlattı

ÖĞ-DER Genel Başkanı Hamdi Sürücü Erbakan Hoca'nın O Sözünü Hatırlattı

Türkiye’nin en büyük öğretmen yapılanmalarından olan Şuurlu Öğretmenler Derneği (ÖĞ-DER), aylık şube başkanları toplantısını video konferans yöntemiyle gerçekleştirdi. ÖĞ-DER Genel Başkanı Hamdi Sürücü’nün önderliğinde gerçekleştirilen toplantıda önemli kararlar alındı.

Ülkemizin en büyük öğretmen örgütlenmelerinden birisi olan Şuurlu Öğretmenler Derneği’nin (ÖĞ-DER) her ay gerçekleştirdiği şube başkanları toplantısı, video konferans sistemi sayesinde gerçekleştirildi. ÖĞ-DER Genel Başkanı Hamdi Sürücü’nün önderliğinde bir araya gelen ÖĞ-DER Genel Merkez Başkanlık Divanı üyeleri ve ÖĞ-DER’in il şube başkanları, toplantıda önemli konuları masaya yatırdı. Koronavirüs sürecinin eğitim-öğretimde yaşattığı büyük zaman kaybının değerlendirildiği toplantıda öğretmenlerin süreci nasıl yönetmesi gerektiğine ilişkin fikir alışverişi yapıldı.

“TÜRKİYE’NİN GENÇLERİ ŞUURLU ÖĞRETMENLERİN ELİNDE YETİŞECEKTİR”

Video konferans sitemiyle gerçekleştirilen toplantıda katılımcılara hitap eden ÖĞ-DER Genel Başkanı Hamdi Sürücü, “Merhum Millî Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hoca’nın, ‘Eğitimde asıl mesele çocukların kalbine ne koyduğunuzdur’ sözünü hatırlatmak istiyorum. Çocuklarımızın kalbine Allah ve Peygamber sevgisi, vatan, millet sevgisi koymalıyız. Yeni bir dünyanın ve lider Türkiye’nin gençleri şuurlu öğretmenlerin elinde yetişecektir” ifadelerini kullandı.

Google Plus'da Paylaş

Yorumlar

 
 

Seyfullah Utku Sarıaslan.
Aynen.Allah razı olsun.

7.5.2020 16:46:00

Tüm Yorumlar (1)