ÖĞ-DER ERZURUM 5. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

ÖĞ-DER ERZURUM 5. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

Şuurlu Öğretmenler Derneği (ÖĞ-DER) Erzurum Şubesi 5. Olağan Genel Kurulu toplantısı dernek merkezinde yapıldı.

Divan başkanlığını Doç. Dr. Murat Kumbasar’ın yaptığı Genel Kurul Toplantısına ÖĞ-DER Genel Başkan Yardımcısı Numan GÖKMEN’in de katıldı. Erzurum ÖĞ-DER 5. Olağan Genel Kurul toplantısında yeniden başkanlığa seçilen Abdullah İKİNCİ başkanlığında 21 kişilik yeni yönetim kurulu göreve başladı.

Toplantıya katılan Genel Başkan Yardımcısı Numan GÖKMEN: “ÖĞ-DER’in eğitimle ilgili önemli çalışmalara imza attığını bu yönde birçok konferans, panel, çalıştay ve Yerel ve Uluslararası Eğitim şurası organize ettiğini, müfredat ve ders kitaplarıyla ilgili çalışmalar ve raporlar hazırladıklarını belirtti. Gökmen, "Erzurum Şubesinin önemli çalışmalar yaptığını görüyor ve  gayretlerinden ötürü başkan ve yönetimini tebrik ediyoruz" dedi.

ÖĞ-DER Erzurum Şube Başkanlığına yeniden seçilen Abdullah İkinci: "Eğitim sisteminin millî bir kimlik kazanması için çalışmalar yaptıklarını, eğitimcinin ve eğitimin sorunlarının çözümü için birçok toplantı yaptıklarını ve bu yönde birçok toplantıya katıldıklarını, en son olarak yaptıkları yerel eğitim şurasının raporunu ülke ve eğitim yöneticilerine ilettiklerini belirtti".

Toplantıda derneğin mali raporu, faaliyet raporu okundu. Katılan üyelerin görüş ve önerileri alınarak toplantı son buldu.

Google Plus'da Paylaş

Haber Görselleri

Yorumlar