ÖĞ-DER'den Uluslararası Konferans

ÖĞ-DER'den Uluslararası Konferans

Şuurlu Öğretmenler Derneği ( ÖĞ-DER) Karaman şube başkanı Mehmet Karakaş haber sitemizi ziyaret ederek düzenleyecekleri Uluslararası Konferans hakkında bilgi verdi.

7. Uluslararası Eğitim konfernasının Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesinin Ömer Halisdemir Konferans salonun da düzenleneceği ni söyleyen ÖĞ-DER Karaman şu beşkanı Mehmet Karakaş; " Eğitim her ülkenin temel taşını oluşturmaktadır. Bu çerçeveden baktığımızda ülkemizde ki geri kalmışlık maalesef bir gerçek olarak önümüzdedir. Şuurlu Öğretmenler derneği olarak bizlerde bu alanda geleceğimiz olan gençlerin nasıl bir eğitim görmesi gerektiğini Uluslararası alanda ün yapmış profosörlerle anlatmaya çalışıyoruz. ÖĞ-DER olarak 8 Kasım Çarşamba günü Karaman için çok önemli bir konferans düzenleyeceğiz. Genel Merkezimiz tarafından her sene düzenlenen bu eğitim konferansının 7. sini İnşallah şehrimizde düzenleyeceğiz. Bu nokta başta eğitimciler olmak üzere öğrencilerimiz ve değerli halkımızı konfernasımıza davet ediyoruz." dedi.

Yabancı eğitimicilerin katılacağını belirten ÖĞ-DER Başkanı Mehmet Karakaş; " Çarşamba günü Karaman'a gelecek olan eğitmcilerimiz; 'Sosyal Medya ve Eğitime Etkisi konusuyla Prof. Dr. Arshi Khan - Okul Öncesi Eğitim Konusuyla Doc. Dr. William Davud ve Öğretmen Eğitimi konusuyla Prof. Dr. Muhiddin Okumuşlar' katılacaktır." dedi

Konferans: 8 Kasım Çarşamba

Yer: KMÜ - Ömer Halisdemir Konferans salonu

Saat: 18.00 - 21.00 arası

Google Plus'da Paylaş

Haber Görselleri

Yorumlar