ÖĞ-DER´den 9 ilde Uluslararası Konferans

ÖĞ-DER´den 9 ilde Uluslararası Konferans

Şuurlu Öğretmenler Derneği´nin (ÖĞ-DER) 7. Uluslararası Eğitim Konferansları 2 Kasım´da başlıyor. Türkiye genelinde 9 ilde yapılacak Uluslararası Eğitim Konferansları´na yerli ve yabancı Müslüman ilim adamı ve temsilciler katılacak.
Konferanslarda bu sene öğretmen eğitimi, okul öncesi terbiye, sosyal medya ve eğitim gibi konular ele alınacak. Konferanslar yurt çapında farklı günler ve farklı illerde 2 Kasım-19 Kasım günleri arasında yapılacak. Bürokrasi çevresinin, üniversite camiasının ve yerel ve ulusal basının davet edildiği Uluslararası Eğitim Konferansları´na eğitim camiasının yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

ÖĞDER Sivas Şube Başkanı Fatih Gülmüş, Sivas ile birlikte yurt genelinde 9 ilde eğitim konferansları programının yapılacağını bildirdi. İlimizdeki programın 2 Kasım 2017 tarihinde Halk Eğitim Merkezi´nde yapılacağını belirten Gülmüş, konferansın saat 18.15 itibariyle başlayacağını ifade etti.
Gülmüş, "7. Uluslararası Eğitim Konferansı kapsamında Prof. Dr. Arshi Khan ´Muallimden Öğretmene, Öğretmen yetiştirme´, Prof. Dr. Rabia Christine Brodbeck ´Okul Öncesi Terbiye´, Prof. Dr. Aytaç Açıkalın ´Sosyal Medya ve Eğitime etkisi´ ve Yazar Sefer Darıcı ise ´Algı Yönetimi ve Subliminal İşgal´ konularında konuşma yapacaklar" dedi.

Google Plus'da Paylaş

Haber Görselleri

Yorumlar