Bitmeyen Terör: İTÖ (İsrail Terör Örgütü) Zorbalığı

Bitmeyen Terör: İTÖ (İsrail Terör Örgütü) Zorbalığı
Bir Ramazan klasiği haline gelen işgalci İsrail Terör Örgütünün Müslümanlara yaptığı baskılar ve yaşattıkları artık bezdirmiştir. Günümüzde yaşanan Irak Suriye Filistin olaylarına batının emperyalist güçleri ile doğunun emperyalist güçlerin bakışı ortaktır.
 
Şuurlu Öğretmenler Derneği olarak Müslümanlar için 3 kutsal mescidden biri olan Mescidi Aksa baskınlarını kınıyoruz ve yapanları lanetliyoruz.
 
Şanlı mücadelelerinde şehid olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralananlara acil şifalar diliyorum. Gözaltına alınan ve tutuklananların da en kısa zamanda zulümden kurtulmalarını temenni ediyorum.
 
Gelinen durumda yapılması gereken; Batının çıkarları için Rusya'ya boykot uyguladıkları gibi İslam ülkelerinin de İsrail'i boykot etmeleri, normalleşme adıyla yapılan anlaşmaları tek taraflı feshetmeleridir. Kudüs’ün batısı ve doğusu söyleminden vazgeçilmesi, Mescidi Aksa’daki girişlerde yaş uygulama zorbalığının kaldırılması için yetkililer tarafından baskı kurulmasıdır. Filistin devletinin tanınması ve İsrail’e karşı bağımsız bir devlet olarak desteklenmesi gerekir. Irkçı Siyonist İsrail’in sözden anlamadığı sadece güçten anladığı unutulmamalıdır.
 
85 yıldır Siyonist işgale zulümlere Filistinli kardeşlerimizi takdir ve tebrik ediyoruz. Yıllardır olduğu gibi şimdide direnişlerini destekliyoruz ve yanlarındayız, her daim yanlarında olmaya da devam edeceğiz.
 
İnanıyoruz ki zafer inananlarındır ve zafer yakındır.

 

Google Plus'da Paylaş

Yorumlar